Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dane firmy:

F.H.U. TECH-POL Honorata Karczewska 

Ul. Sądowa 7 

64-600 Oborniki 

Regon: 300854129  NIP: 763-179-29-88 

O nas

Zaopatrujemy naszych klientów w pełni kompleksowo dostarczając do produkcji lub na remonty szeroką gamę produktów, począwszy od łożysk, poprzez pasy klinowe, uszczelnienia, po chemię przemysłową itp. Produkty dostarczane są przez naszą firmę według potrzeb odbiorcy od najwyższej jakości wiodących producentów, poprzez produkty klasy średniej oraz kończąc na produktach importowanych z Azji przy zachowaniu proporcji jakości do ceny. Posiadany magazyn pozwala nam na dostarczenie produktów "od ręki", a w razie braku jesteśmy w stanie sprowadzić dla odbiorcy potrzebne produkty w możliwie najkrótszym czasie. Umożliwiają nam to szerokie kontakty z producentami oraz dystrybutorami w Europie i na świecie. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną.

Oferujemy państwu szeroki asortyment łożysk tocznych: łożyska kulkowe wysokoobrotowe i  wysokotemperaturowe,łożyska kulkowe wysokoprecyzyjne do wrzecion i obrabiarek,łożyska przegubowe (również w wersjach nierdzewnych),łożyska kulkowe oraz tuleje samosmarne ze spieków brązu, łożyska kulkowe specjalne do sprężarek klimatyzacyjnych,łożyska kulkowe, walcowe, stożkowe i igiełkowe stosowane w przekładniach,narzędzia do montażu i demontażu łożysk tocznych,technika liniowa,smary łożyskowe do łożysk wysokoobrotowych i wysokotemperaturowych Wiodących producentów takich jak: FAG, TIMKEN, SNR, PPL, PBF, ZKL, KOYO, ZKL, KOYO, NTN, SKF, CODEX. Poza tym dysponujemy również bardzo szerokim asortymentem łożysk azjatyckich: NIS, KG, CX, MGK i inne, które z powodzeniem są stosowane przez naszych odbiorców od kilku lat, dzięki korzystnej relacji ceny do jakości. Posiadamy również: uszczelnienia techniczne (oringi, simmeringi),pasy klinowe (Sanok, Optibelt, Gates, Import),pierścienie segera,oprawy łożyskowe,chemię przemysłową (WD-40, kleje Loctite, smary) Zapewniamy szybką realizację i ciągłość dostaw. Zamówienie powyżej 580zł brutto wysyłamy na nasz koszt firmą kurierską. 

TECH-POL - oficjalny dystrybutor firmy CODEX

CODEX jest to Słoweńska firma która jest producentem łożysk, chemii technicznej, uszczelnień, pasów klinowych oraz elementów przeniesienia napędu.

Każdy produkt jest testowany zgodnie ze standardem ISO 2859 przez niezależne laboratorium ISO/IEC 17025, które jest międzynarodową instytucją specjalizującą się w testowaniu łożysk.

Witryna stworzona na platformie